Hjem » Fakta sheet – 2014

Fakta sheet – 2014

Alle priser er indhentet i maj måned 2014, priserne kan have ændret sig efterfølgende, men dette er priserne da vi indhentede dem.

Toyfluid fra Fun Factory

ButikPrisFragtI alt
WinkWink89,000,0089,00
Erotik89,0019,00108,00
Sexshop.dk89,0019,00108,00
Sinful89,0029,00118,00
Sexytoy79,0045,00124,00
Darkrose149,0080,00189,00

LELO Antibakteriel spray

ButikPrisFragtI alt
WinkWink59,000,0059,00
Sexshop44,1019,0063,10
Erotik55,0019,0074,00
Sinful59,0029,0088,00
Sexytoy89,0045,00134,00
Sengetrolden59,0080,00189,00
Lovejoy129,0029,00158,00

LELO Lyla 2

ButikPrisFragtI alt
Sexshop.dk584,100,00584,10
WinkWink649,000,00649,00
Erotik675,000,00675,00
Sengetrolden675,000,00675,00
Sinful675,000,00675,00
Bedtime699,000,00699,00
Darkrose749,0040,00789,00
Alor799,000,00799,00
Lovejoy799,0029,00828,00
MissAmour898,950,00898,95

We Vibe 4

ButikPrisFragtI alt
Sexshop.dk749,000,00749,00
WinkWink849,000,00849,00
Sexkanin899,000,00899,00
Sengetrolden945,000,00945,00
Sexytoy950,000,00950,00
Lovejoy999,0029,001.028,00
AcLingeri1.075,000,001.075,00
Erotik1.075,000,001.075,00
Sinful1.079,000,001.079,00
Alor1.149,000,001.149,00

Fleshlight Jenna Haze

ButikPrisFragtI alt
Sexshop.dk423,300,00423,30
Erotik4Fun485,0027,00512,00
WinkWink519,000,00519,00
AcLingeri485,0040,00525,00
Erotik510,0019,00529,00
Sinful519,0029,00548,00
MissAmour529,9519,00548,95
Sexytoy509,0045,00554,00
Sexkanin599,000,00599,00
Lovejoy589,0029,00618,00
Alor699,000,00699,00
Darkrose699,0040,00739,00

Fifty Shades of Grey – Submit to me

ButikPrisFragtI alt
Sexshop.dk357,0019,00376,00
Sexkanin499,000,00499,00
WinkWink529,000,00529,00
Lovejoy529,0029,00558,00
Sinful529,0029,00558,00
MissAmour619,95,0019,00638,95
Darkrose799,0040,00839,00

LELO Smart Wand – Large

ButikPrisFragtI alt
Sexshop.dk863,100,00863,10
Erotik919,000,00919,00
Sinful969,000,00969,00
WinkWink969,000,00969,00
MissAmour1.049,950,001.019,95

Icicles nr. 28 – Glas Dildo

ButikPrisFragtI alt
Sexshop.dk377,6919,00396,69
WinkWink439,000,00439,00
Sengetrolden389,0080,00469,00
Sexkanin499,000,00499,00
Alor479,0039,00518,00
Erotik4fun495,0027,00522,00
AcLingeri495,0040,00535,00

Glidecreme – No name

Sexshop.dkhttp://www.gay-shop.dk/flutschi-toy-gel-200-ml20,65
Gay-shop.dkhttp://www.sexshop.dk/flutschi-toy-gel-200-ml20,65
Sengetrolden.dkhttp://www.sengetrolden.dk/olie-og-cremer/glidecreme/body-lube-water-based-500-ml.html25,20
Sexkanin.dkhttp://www.sexkanin.dk/glidecreme/1046-flutschi-1-liter.html29,90
Sinful.dkhttp://www.sinful.dk/joydivision-aquaglide-glidecreme-1000ml29,90
Erotik4fun.dkhttp://erotik4fun.dk/shop/200-ml-just-20203p.html30,00
Alor.dkhttp://www.alor.dk/flutschi-original-vandbaseret-glidecreme-200-ml.html34,50
Scorshop.dkhttp://scorshop.dk/sexlegetøj/oliecreme/glidecreme/flutschi-1000-ml-1623270.html34,90
WinkWink.dkhttp://www.winkwink.dk/flutschi-glidegel-1-liter.html34,90
Aclingeri.dkhttp://aclingeri.dk/shop/eros-aqua-200-14510p.html35,00
Erotik.dkhttp://erotik.dk/waterglide-neutral-150-ml43,33
Darkrose.dkhttp://www.darkrose.dk/shop/wild-climax-200-5040p.html44,50
Sexytoy.dkhttp://www.sexytoy.dk/division-aquaglide-p-119.html44,50
Lovejoy.dkhttp://www.lovejoy.dk/glidecreme-63/aquaglide-200-ml-p723959,50
MissAmourhttp://www.missamour.dk/285-cobeco-glide-bodycreme-500-ml.html59,99
Bedtime.dkhttp://www.bedtime.dk/olier-cremer/160-eros-tasty-cherry.html61,80

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *